KONST / Litografier / Färglitografi 8516138
nr 851 6138
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (f. 1932), Vaxholmsbåt, 14/360, signerad, -79, motivets mått: 37x46, oramad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 18:29:16
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
450 kr
600 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö